Referencie zubnej ambulancie

Odstraňovanie zubného povlaku pomocou Air-Flow® HANDY 2+

Naše dentálne hygieničky pracujú s najlepšími prístrojmi EMS Air-flow Handy2, ktoré používajú air-polishingový násadec pri odstraňovaní zubného povlaku. Odľahčené, ergonomicky tvarované násadce umožňujú lepší prístup do medzizubných priestorov zvyšujú tak kontrolu pri manipulácii.

Odstraňovanie zubného kameňa pomocou EMS PIEZON® MASTER 600

Röntgenové vyšetrenie zubného kazu pomocou RTG PHOT-X2

Najpresnejšia diagnostika je kľúčovým faktorom úspechu pri liečbe zubného kazu. Intraorálny RTG PHOT-X2 prístroj nám umožňuje v predstihu odhaliť voľným okom nepostrehnuteľné kazové lézie a predchádzať tak ďalšej progresii zubného kazu.

Bielenie zubov prípravkom SDI-polaoffice

PolaOffice bieli: povrchovo sfarbené zuby, endogénne sfarbené zuby, penetrujúce škvrny, škvrny, ktoré vznikli pulpálnou traumou, devitálne zuby, aproximálnu diskoloráciu, tetracyklínové zuby, iatrogénne sfarbené zuby, prirodzene žlté zuby, nikotínové škvrny, škvrny od jedla.Systém je určený na odbornú aplikáciu v zubnej ambulancii. Obsahuje aktívnu zložku (35% peroxid vodíka) a stabilizátor;. Ďalej obsahuje desenzitizér, ktorý znižuje senzitivitu po ošetrení. Polaoffice je najrýchlejší bieliaci systém dostupný v dnešnej dobe, celá procedúra netrvá viac ako 30 minút.

Prihlásenie